Apie mus

Mes gerbiame savo klientų konfidencialumą, saugome jų komercines ir profesines paslaptis. Vengiame interesų konfliktų.

Mūsų misija

Mūsų bendras tikslas – užtikrinti, kad mūsų klientui būtų suteiktos aukščiausio lygio paslaugos.

UAB „Verslavita“ siekia, kad bendrovę ir klientus sietų ilgalaikė partnerystė, o profesinės veiklos principai taptų rinkos norma. Taip veikdami mes sukuriame stiprius saitus su visuomene, kurioje gyvename ir dirbame bei nustatome naujus vietinės rinkos standartus. Tai įpareigoja mus ir toliau plėsti bei gerinti paslaugų kompleksą.

Įmonės paslaugos

Įmonės vertybės

Trumpai apie Verslavitą

UAB „Verslavita” įkurta 2001 metais Lietuvoje. Įmonė sėkmingai vykdo ir vysto verslą. Skyriai įkurti penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje. Bendrovė turi licenciją leidžiančią verstis turto ir verslo vertinimo veikla. Įmonė yra apsidraudusi turto arba verslo vertintojo civilinės atsakomybės draudimu. Bendrovėje dirba virš 20 darbuotojų, iš kurių devyni turto vertintojai turi nekilnojamojo, kilnojamojo ir verslo vertintojų kvalifikaciją.

Per vienerius metus įmonė vidutiniškai atlieka daugiau nei 2 500 vertinimo darbų.

Įmonė vertina tokius objektus kaip: gamybiniai kompleksai, specializuotos paskirties gamyklos (stogų dangų, grybynai, pieno, mėsos perdirbimo, alaus daryklos, grūdų saugyklos, spaustuvės, naftos perdirbimo įmonės), uostai, logistikos centrai, vėjo jėgainės, saulės elektrinės, durpynai, dolomito ir žvyro karjerai, laivai, geoterminės katilinės, biokuro elektrinės, salyklo gamyklos, degalinės, sanatoriniai kompleksai, biurų centrai, viešbučiai, investiciniai projektai ir kiti. Įmonė atlieka retrospektyvinius (atgalinius) vertinimus.

Įvairiapusiška paslaugų paletė ir daugiau kaip 20 metų darbuotojų stažas šioje srityje užtikrina aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir kompetenciją.

Scroll to Top